Szukasz taniego noclegu?

Dobrze trafiłeś! Nasze pokoje są
estetycznie wykończone, a łóżka
wygodne.
pokój jedzenie hotel

Strona główna > Oferta

Łozowa – Pokoje studenckie

Nasz drugi hotel znajduje się przy ul. Łozowej w Poznaniu. Pokoje studenckie w konfiguracjach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych są wyposażone we wszystkie niezbędne meble i akcesoria.

Hotel Łozowa zlokalizowany jest na spokojnym osiedlu, a w jego okolicy znajdują się sklepy, apteki i przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo łatwo do nas trafić – niecałe 2 kilometry dzielą hotel od węzła autostrady A2: Poznań-Luboń. Zapraszamy do nas studentów (na których czekają promocje w roku akademickim!), grupy pracowników i Gości indywidualnych. Nasz tani hotel pracowniczy jest bardzo komfortowy i schludny. Przyjedź do nas i przekonaj się sam!

Pokój dla studenta w Cezamet – tanio i wygodnie

Szczególnie polecamy naszą ofertę osobom, które już studiują lub planują zacząć studia w Poznaniu. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że budżet większości studentów jest raczej ograniczony i że przy poszukiwaniu stancji czy miejsca na nocleg cena odgrywa bardzo dużą rolę. Jeśli chcą Państwo tanio wynająć pokój dla studenta w Poznaniu, zapraszamy do nas. Na pewno uda nam się dopasować ofertę hotelu do Państwa potrzeb.

Jakie zalety ma hotel Łozowa?

Nasz drugi obiekt Łozowa w Poznaniu to komfortowe pokoje dla studentów zaocznych oraz dziennych. Każdy gość może liczyć na niskie ceny krótko- i długoterminowych pobytów, przyjazną atmosferę. Wszystko to sprawia, że w Cezamet studenci poczują się tak, jak w domu. Nocleg dla studenta w naszym hotelu to idealna opcja zarówno dla pojedynczych osób, jaki dla większych grup, które chcą wspólnie zamieszkać. Hotel dla studentów Cezamet Łozowa to przede wszystkim:

 • bezpieczeństwo,
 • niskie koszty wynajmu,
 • korzystny stosunek ceny do jakości,
 • komfort zamieszkania,
 • atrakcyjna lokalizacja.

Najważniejsze zalety, które przemawiają za wynajmem pokoju w naszym hotelu, to także poczucie prywatności (niezwykle ważne na studiach), atmosfera sprzyjająca nauce czy pełna swoboda. Studenci mogą wybrać zarówno pokój jednoosobowy jak i wieloosobowy. Dodatkowo proponujemy możliwość wyżywienia w naszej stołówce oraz negocjację ceny w przypadku większych grup i dłuższych pobytów.

Kryteria wyboru taniego noclegu

Wybierając lokum, każdy student powinien brać pod uwagę poniższe kryteria:

 • lokalizację – młode osoby często pomijają to kryterium. Powinny jednak zwracać szczególną uwagę na dogodne położenie obiektu. Bliskość centrum miasta, uczelni oraz wielu miejsc, w których spotykają się studenci, to jeden z największych atutów naszych hoteli.
 • Standard wyposażenia pokoju – łazienka to absolutna konieczność przy wynajmie noclegu studenckiego.
 • cenę dopasowaną do jakości usług – warto szczegółowo dopytać, co zawierają koszty usługi. Czasami cena konkurencyjna w stosunku do innych ofert jest równoznaczna z niskim standardem pokoju.
 • możliwość taniego wyżywienia – brak codziennego wyżywienia lub możliwości skorzystania z kuchni w razie potrzeby sprawia, że finalnie trzeba będzie sporo dopłacić do stołowania się na mieście.

Od czego zależy cena pokoju dla studenta?

Cena, jaką trzeba zapłacić za wynajem pokoju studenckiego, zależy głównie od lokalizacji hotelu i standardu pokoju. W naszym obiekcie Łozowa do dyspozycji są 4 rodzaje pokoi:

 • Standard (pokój z umywalką, wspólną łazienką, bez TV).
 • Medium(pokój wyposażony w umywalkę, TV, ze wspólną łazienką). Ceny noclegów w pokoju o tym standardzie wynoszą 100 zł za jedną osobę, 115 zł dla dwóch oraz 150 zł dla trzech osób.
 • Comfort - pokój z łazienką oraz TV. Koszt w przypadku pokoju dwuosobowego wynosi 150 zł, a trzyosobowego 190 zł.
 • Comfort+ – wyremontowane pokoje z łazienką oraz TV. Jedna osoba zapłaci za nocleg 140 zł, dwie 175 zł, a trzy 210 zł.

Istnieje możliwość dopłacenia za nocleg dla dodatkowej osoby w danym pokoju. Jest to koszt 35 zł za noc. Akceptujemy też pobyty czworonogów – wtedy wystarczy dopłacić 25 zł. W razie indywidualnych potrzeb dajemy możliwość lekkiej negocjacji ceny.

Jeśli poszukujesz komfortowych noclegów dla studenta w przystępnej cenie, to nasz hotel w Poznaniu Łozowa będzie idealnym wyborem! Proponujemy atrakcyjne ceny przy wysokim standardzie pokoi, który sprzyja nauce. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Hotel Wilda

Hotel Wilda

Hotel Łozowa

Hotel Łozowa

Oferta Hotelu Łozowa

Ile osób
Standard
Medium
Comfort
Comfort +
 

Co masz w cenie:

- bez łazienki
- z umywalką
- bez TV

.

Co masz w cenie:

- bez łazienki
- z umywalką
- TV

Co masz w cenie:

- łazienka
- TV

Co masz w cenie:

Wyremontowane pokoje
- łazienka
- TV

obrazek
100 zł
140 zł
obrazek
115 zł
150 zł
175 zł
obrazek
150 zł
190 zł
210* zł
obrazek
obrazeknocleg dodatkowej osoby w pokoju - 35,00 zł (32,20 + 8%VAT)
obrazekopłata za psa - 25,00 zł